Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego

podziel się...

Więcej WTL na Facebooku

konsultacje - wyjątki

zgłoszone przez pracowników wyjątki w zwykłych terminach konsultacji:

ks. A. Bartoszek: Zamiast 16.02 (czw.) o 11.30-13.00 konsultacje będą miały miejsce w środę 15.02 od 11.30-13.00 (w biurze dziekana)

ks. A. Malina: odwołane do 27.02.2017 (w tym czasie kontakt mailowy)

A. Maliszewska: z 2.03 na 24.02, godz. 11.30-13.00

zajęcia dydaktyczne - zmiany/wyjątki

zgłoszone przez pracowników zmiany/wyjątki w zwykłych terminach zajęć dydaktycznych:

ks. R. Dappa: II termin egzaminu z prawa - 03.03. (piątek), godz. 8.30

Newsy - Kategoria 'Konkursy'

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 04.07.2016 - 20:48 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Nauk o Rodzinie dla specjalisty z psychologii.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki (dodano: 23.06.2016 - 08:07 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Teologii Pastoralnej, Liturgiki, Homiletyki i Katechetyki w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 23.06.2016 - 07:58 )

Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk o Rodzinie w Wydziale Teologicznym.

Konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie (dodano: 11.08.2015 - 12:01 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Katedrze Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu (dodano: 12.05.2015 - 14:31 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w Katedrze Teologii Biblijnej Starego i Nowego Testamentu.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości (dodano: 21.04.2015 - 15:54 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości.

Konkurs otwarty na stanowisko stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej (dodano: 19.08.2014 - 10:58 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Katechetyki, Pedagogiki Chrześcijańskiej i Katolickiej Nauki Społecznej.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 23.04.2014 - 17:17 )

Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie.

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 02.04.2014 - 10:46 )

Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Nauk o Rodzinie (dodano: 02.04.2014 - 10:45 )